Тренди у відеосфері

Наша молодь постійно слідкує за трендами і дуже швидко споживає інформацію. Тому сучасні викладачі намагаються також крокувати у ногу з часом та бути в курсі нових тенденцій. Адже ми орієнтуємося на студентів, тому важливо говорити з ними “однією мовою”. Центр технологій дистанційного навчання підготував для вас підбірку трендів у відео. Зберігайте собі, щоб бути в тренді.

Вертикальний формат

Соціальні мережі стали вагомою частиною нашого життя. Усі навколо знімають вертикальні відео для постингу в Instagram, TikTok. Тож не дивно, що один з  нових трендів – це вертикальне відео.

Анімація

Сучасні додатки дозволяють зробити прості анімовані вставки, які роблять відео більш живим та цікавим. Статичний кадр, де нічого не змінюється, з часом втрачає увагу глядачів. Тому картинка, текст, схема, які містять в собі елементи анімації, допоможуть вам не втратити увагу студентів. 

Нарізка кадрів

Сучасне покоління студентів за 5 секунд робить висновок про те, чи цікаво їм споживати далі ту чи іншу інформацію. Тому сучасні розмовні відео наповнюються зміною ракурсів, різноманітними переходами між кадрами, чим підтримується динамічність і відео виглядає живим. Можна обійтись без переходів, але зміна ракурсів – це дуже важлива деталь.

Лаконічність

На жаль, відео з анімаціями, нарізкою кадрів і зміною ракурсів у вертикальному форматі, проте тривалістю 40 хвилин, все одно не буде мати бажаного успіху. А от відео з усіма вищезгаданими рекомендаціями, проте довжиною 10 хвилин максимум, матиме кращий результат.

Ось це основні тренди у відео, але вони змінюються. Тому слідкуйте за нашою сторінкою, де ми обов’язково розкажемо вам про всі зміни. 

Гарного вам дня та до зустрічі у Студіях дистанційного навчання!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *