Робота Студій дистанційного навчання

 

Студії дистанційного навчання обладнані сучасними відеотерміналами, ноутбуками та планшетами, які забезпечують запис та монтаж різноманітних відеоматеріалів (відеолекцій, вступних відео, відеокерівництв).

Програмне забезпечення WebEx дозволяє проведення та запис відеоконференцій та вебінарів, обмін контентом та онлайнову співпрацю в режимі реального часу.

Вибір фонів в корпоративному стилі та додаткове освітлення нададуть Вашим відео професійного вигляду.

Для оптимізації роботи Студій дистанційного навчання просимо визначити зручну для Вас дату для запису відеоматеріалів та зареєструватись. Це дозволить ефективно використати Ваш час.

Графік роботи ауд. 023

Графік роботи ауд. 024

Задля успішного запису відеолекції пропонуємо ознайомитись із
ЗАГАЛЬНИМИ РЕКОМЕНДАЦІЯМИ З ПІДГОТОВКИ ДО ЗАПИСУ ВІДЕОЛЕКЦІЙ

Відеолекція – представлення теоретичних матеріалів у вигляді відео, що відповідає прогнозованим результатам навчання, розкриває змістові питання лекції та має логічну завершену форму.

Цей короткий відеоматеріал (тривалістю 6-9 хвилин) може бути використаний в ЕНК окремо або як частина серії лекцій з певної теми, орієнтований на надання студентам теоретичних відомостей. Відеолекції можуть бути одним з елементів організації технологій перевернутого і змішаного навчання, сприяють раціональному розподілу часу викладача на аудиторних заняттях. Детальніше…

Чекаємо на Вас в Студіях дистанційного навчання за адресою:

Навчальний корпус №1 (м. Київ, вул. Левка Лук’яненка, 13-Б), ауд. 023, 024.