Comments

 1. Ольга says:

  Щира подяка працівникам НДЛ інформатизації освіти за професійну допомогу, супровід, чудовий настрій під час проведення вебінару і конференції в студії дистанційного навчання Київського університету імені Бориса Грінченка! Так важливо, коли один одного підтримує, коли відчуваєш підтримку!
  З великою вдячністю за співпрацю, завідувачка НМЦ практичної психології і соціальної роботи Інституту післядипломної освіти, Ольга Хмелєва-Токарєва

  1. ЦТДН says:

   Дякуємо, Ольго Василівно, за схвальний відгук!
   Завжди раді Вас бачити в Студіях дистанційного навчання.

 2. Марина Будзар says:

  Доброго дня! Дякую за плідну співпрацію над записом розповіді про створення книги “Ми виїхали з Сокиринців…” – тревелоги родини Ґалаґанів працівникам Центру Терлецькій Тетяні та Івлєву Денису. Інтелігентно, вчасно, результативно.
  З повагою, Марина Будзар, кафедра історії України.

  1. ЦТДН says:

   Дякуємо Вам, Марино Михайлівно, за високу оцінку нашої роботи!
   Чекаємо на Вас в Студіях дистанційного навчання.

 3. Валерія Міляєва says:

  Моя щира вдячність пані Ліліі Варченко за плідну співпрацю над створенням відео лідерського модуля для підвищення кваліфікації викладачів нашого університету. Високий професіоналізм, творчий підхід, а особливо не байдужість пані Лілії створили атмосферу комфорту й надихнули на подальшу роботу. Дякую!

 4. Оксана Василівна Одаренко says:

  Дякую команді фахівців за професійну роботу та приємну, позитивну атмосферу. З вами цікаво працювати!
  Із вдячністю
  Оксана Одаренко
  Кафедра журналістики та нових медіа.

  1. ЦТДН says:

   Дякуємо за позитивний відгук! Чекаємо на Вас у Студіях для роботи над новими відеолекціями.

 5. Діана Сабол says:

  Перед сучасним викладачем постійно постають нові й нові виклики. Доводиться освоювати досі незвідані терени, до яких належить запис відеолекцій. Було хвилювання, переживання, як завжди перед чимось новим. Але дуже дякую працівникам ЦТДН!!! Дякую Вам, Тетяно Сергіївно, і всім Вашим співробітникам, з якими я працювала. Мені з Вами було приємно і комфортно, з кожним окремо і зі всіма разом.

  1. ЦТДН says:

   Дякуємо за співпрацю! Будемо раді Бачити Вас у Студіях дистанційного навчання!

 6. ярослав says:

  Кожного разу відчуваю творче піднесення, власне, після спілкування з працівниками студіі дистанційного навчання. Дякую їм. За сердечність, порядність, допомогу. Завдячуючи їх творчому підходу я і сам починаю змінюватись. Цікаві, інтелігентні люди. Бажаю їм найкращого.

  1. ЦТДН says:

   Дякуємо за таку високу оцінку!
   Бажаємо успіхів!

 7. Ярослав says:

  Сердечно дякую працівникам НДЛ інформатизації освіти за їх творчість і професійне виконання роботи.

  1. Як добре,що в нашому університеті є такі інтелігентні, розумні, твочі праціники відділу інформатизації освіти. Щастя їм та подальшої успішної праці.Нових перемог

   1. ЦТДН says:

    Дякуємо за Ваш відгук!
    Завжди раді Вас бачити в Студіях дистанційного навчання!

 8. Радченко Сергій Петрович says:

  Дякую науковим працівникам НДЛ інформатизації освіти за хорошу організацію роботи відеостудії, привітне ставлення до працівників університету під час сеансу підготовки відеоматеріалів. Хотілося б підкреслити професійність тих, хто забезпечує весь процес. Сподіваюсь на подальшу плідну співпрацю.

  1. ЦТДН says:

   Дякуємо за відгук!
   Чекаємо на Вас у Студіях дистанційного навчання.

 9. Тетяна Вірченко says:

  Викладач ефективний тоді, коли він цікавий своїм студентам. Цікавий умінням комунікувати, прагненням володіти сучасною інформацією, умінням швидко реагувати на виклики сучасності. Психологи слушно говорять про важливість «Я-висловлювань». Тож зізнаюся: я не достатньо гнучка до сучасних інтерактивних інструментів, але не маю права лишатися в зоні комфорту. Свідомо виходжу з неї, щоб крокувати в ногу зі своїми студентами. Щоб бути ефективнішою на своїх заняттях.
  Відеолекції, відеоінструкції до курсу – це шлях до визнання ресурсності часу. Відеоінструкція до курсу «Історія української літератури і критики» дозволила зберегти 20 хвилин часу на першій лекції. Водночас студенти не залишаються позбавленими моїх емоцій і очікувань. Вони мають час осмислити запропоновані правила для того, щоб бути успішними.
  Відеофрагменти лекцій якнайкраще допомагають упроваджувати «flipped learning», унаслідок чого розмова стає предметнішою, а студенти активніше вступають у діалог.
  Можливості новостворених студій дистанційного навчання у Київському університеті імені Бориса Грінченка, супровід наукових працівників НДЛ інформатизації освіти робить цей процес легким і приємним.
  Вдячна за співпрацю, професор кафедри української літератури і компаративістики, Тетяна Вірченко

  1. ЦТДН says:

   Дякуємо за Ваш відгук!
   Запрошуємо до подальшої співпраці.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *