СТВОРЕННЯ ІНТЕРАКТИВНОГО ВІДЕО В PLAYPOSIT

Інтерактивні відео – це можливість поєднати одну з найефективніших форм передачі інформації (відео) та елементи взаємодії зі студентами під час перегляду. Завдяки вбудованим тестам, опитуванням, посиланням, дискусіям, коментарям тощо викладач має можливість не лише перевірити засвоєння матеріалу з певної теми, але й побудувати відео, який реалізовуватиме індивідуальну освітню траєкторію для кожного студента, базуючись на його відповідях, та отримати зворотний зв’язок в кінці перегляду.

PlayPosit – це онлайн платформа, яка дозволяє створювати інтерактивні відео, керувати доступом до них та переглядати результати взаємодії.

Реєстрація на платформі

Для реєстрації на платформі зайдіть на сайт https://go.playposit.com/ та оберіть Sign Up у верхньому правому кутку сторінки:

Ви можете зареєструватися за допомогою свого корпоративного Google-акаунту. Для цього натисніть на кнопку Sign in with Google.

При реєстрації обирайте опцію INSTRUCTOR для того, щоб Вам було доступне створення відео. У безкоштовній версії Ви можете створювати необмежену кількість відео, проте кількість спроб проходження відео має обмеження 100 спроб на місяць.

Додавання відео

Для додавання нового відео оберіть в персональному кабінеті вкладку My Bulbs та натисніть на кнопку ADD NEW BULB.

Виберіть джерело завантаження відео. У безкоштовній версії Ви можете завантажити відео за допомогою посилання на відео, з YouTube, Vimeo, а також завантажувати аудіофайли зі свого комп’ютера та працювати з раніше завантаженими відео.

Для завантаження відео з YouTube оберіть кнопку YOUTUBE, вставте посилання на відео у відповідне поле та натисніть на кнопку DONE.

Обрізання відео

Для того, щоб обрізати додане відео, натисніть на значок олівця у верхньому правому кутку біля відео та оберіть EDIT VIDEO SEGMENT.

У вікні редагування, що відкриється, оберіть вкладку Trim & Crop.

Натисніть на напис Advanced, встановіть бігунок на відео на початок епізоду відео, який необхідно вирізати, та натисніть ADD INTERNAL CROP AT…

Перетягніть бігунок на відео до кінця епізоду, який необхідно обрізати, або встановіть кінцевий час вручну у таблиці часу. Натисніть кнопку DONE.

Додавання інтерактивних елементів

Для додавання елементу інтерактивної взаємодії натисніть на кнопку ADD ANINTERACTION AT…

Оберіть тип елементу.

Додайте питання або опис до обраного елементу.

Виберіть місце на відео, де відображатиметься доданий Вами елемент.

Оберіть час появи елементу на часовій лінії або введіть вручну. Після встановлення всіх параметрів натисніть DONE.

Створені відео відображаються в робочому кабінеті у вкладці My Bulbs.

Додаткові опції налаштування інтерактивних елементів

Окрім встановлення місця та часу появи елементу, кожен тип взаємодії має додаткові опції, які можна налаштувати, натиснувши на напис Advanced під текстом питання або на значок шестерні навпроти відповідей.

Відповіді можуть мати наступні налаштування:
MARK CORRECT – позначити правильною
ADD FEEDBACK – додати зворотний зв’язок (коментар)
ADD JUMP – додати перехід (можна використати як для пропуску засвоєного матеріалу, додавши перехід вперед, так і для повторення переглянутого, додавши перехід назад)
DELETE ANSWER – видалити відповідь

Додаткові (Advanced) налаштування залежать від типу обраного питання.

Створення класу та надання доступу до відео

Для того, щоб отримати посилання для надання доступу до відео, необхідно, щоб воно було призначене хоча б одному класу. Для створення класу перейдіть на вкладку Classes та натисніть кнопку ADD NEW CLASS.

Надайте класу назву та натисніть кнопку SAVE.

Для того, щоб призначити відео певному класу, у вкладці My Bulbs навпроти необхідного відео натисніть на значок з трьома крапками та виберіть опцію Assign.

Виберіть дату та час навпроти необхідного класу, і з’явиться посилання, за яким можна приєднатися для перегляду відео. Скопіюйте дане посилання та надайте його своїм студентам (наприклад, розмістіть в ЕНК).

Якщо Вам необхідно, щоб студенти могли переглянути відео без авторизації на сайті, у налаштуваннях Advanced Settings активуйте опцію Do not require login.

Для перегляду результатів проходження відео у вкладці My Bulbs навпроти необхідного відео натисніть на значок з трьома крапками та виберіть опцію Monitor.

Оберіть, статистику якого класу Ви хочете переглянути.

Якщо ж Вам необхідно записати відео, до якого Ви плануєте додати інтерактивні елементи, реєструйтеся для запису до Студій дистанційного навчання.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *